Marsmuziek
 
Start
W.M.C 2013
W.M.C 2017
Nieuws
Taptoe's
Marsmuziek

  Monitored by BelStat - Your Site Counts

 


PROGRAMMA ZONDAG 15-5-2016
 Kampioenschap der lagen landen Hamont          
      Afdeling Discipline Sectie Score Prijs
  Voorstelling 1: 12.15 uur            
1 Drumfanfare Jong Leven Gerwen NL M A 3 81,75 1
2 Drumband Koninklijke Harmonie van Gronsveld NL M A 1 93,15 1 CL
3 Show- en Drumfanfare Duindorp Scheveningen NL M D 3 80,58 1
4 Drumline Budel NL M A 1 84,80 1
               
  Voorstelling 2: 13.15 uur            
5 Spielmannszug Hattstedt e.V. D M A 4 90,40 1 CL
6 Schutterij Sint Salvius Limbricht NL M B 3 85,25 1
7 Drumband Kon. Fanfare De Eendracht Hamont-Lo B M A 1 84,30 1
8 Jeugdband Rijnmondband Schiedam NL M A 3 87,50 1
               
  Voorstelling 3: 14.15 uur            
9 Drumband Marijke Hoensbroek NL M A 1 85,65 1
10 Spielmannszug Hattstedt e.V. D M D 4 86,38 1, Kampioen Lage Landen
11 Tamboerkorps Wilhelmina Numansdorp NL H B 1 94,00 1 CL, Kampioen Lage Landen
12 Musikkapelle Geisberger Gilgenberg-Schwand O M A 3 84,90 1
               
  Voorstelling 4: 15.20 uur            
13 Spielmannszug Rödemis Husum D H A 4 93,75 1 CL
14 Beatrix' Drum & Bugle Corps Hilversum NL H D 3 80,50 1
15 Drumband Sint-Cecilia Kanne B H A 1 93,65 1 CL
16 Fanfarenzug Dresden e.V. D H D 2 80,67 1
17 Tamboerkorps Sint-Cecilia Zegge NL H A 1 91,20 1 CL
               
  Voorstelling 5: 16.45 uur            
18 Kon. Fanfare De Eendracht Hamont-Lo B M B 3 89,00 1, Kampioen Lage Landen
19 Show & Marchingband Amigo Leiden NL H A 3 91,65 1 CL
20 Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. D H B 2 87,30 1
21 Rijnmondband Schiedam NL H D 3 92,63 1 CL, Kampioen Lage Landen
               
  Proclamatie: 18.00 uur            
 
  PROGRAMMA MAANDAG 16-5-2016            
      AFD. DISC. SECT.    
  Voorstelling 1: 13.00 uur            
1 Drumband Stichting ViJoS Bussum NL M D 3 75,88 
2 Drumband Kon. Schutterij Sint-Joris Kaulille B M A 1 85,20 
3 Showkorps O & V Nuenen NL M D 3 76,67 
4 Drumband Koninklijke Fanfare Vrede en Eendracht Kachtem B M A 1 86,10 
               
  Voorstelling 2: 14.10 uur            
5 Showband Stichting ViJoS Bussum NL M D 3 82,54 
6 Drumband van Marchingband "St. Jeanne d'Arc" Noordwijkerhout NL H A 1 90,80  1 CL 
7 Fanfarenzug Dresden e.V. D H A 2 90,65  1 CL 
8 Showkorps El Fuerte Koksijde B M A 1 94,25  1 CL, Kampioen Lage Landen, Trofee André Rijcken
               
  Voorstelling 3: 15.15 uur            
9 Spielmannszug Rödemis D H D 4 86,67 
10 Drumband Harmonie Slikkerveer Ridderkerk NL H A 1 93,50  1 CL 
11 Musikkapelle Geisberger Gilgenberg-Schwand O M D 3 81,25 
               
  Voorstelling 4: 16.30 uur            
12 Slagwerkensemble Kon. Fanfare Kempenbloei Achel B H A 1 95,60  1 CL, Kampioen Lage Landen, Trofee André Rijcken
13 Red Hackle Pipe Band and Dancers Antwerpen B H A 4 86,75
14 Jachthoorn- en Trompetterkorps Edelweiss Heerlen NL H A 2 86,95 
15 Drumband Kon.Schutterij St.-Sebastiaan St.-Huibrechts-Lille B H A 1 90,00  1 CL 
16 Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. D H D 2 90,83  1 CL 
               
  Proclamatie: 17.50 uur            

Ereprijzen

  • Ereprijs van de stad Hamont-Achel voor de beste Tamboer-majoor: Nadja Tschök - Fanfarenzug Dresden e.V.
  • Ereprijs van de provincie Limburg voor het beste buitenlandse korps: Tamboerkorps Wilhelmina Numansdorp (NL)
  • Ereprijs van de Vlaamse Overheid voor de beste algemene prestatie: Fanfarenzug Dresden e.V.
  • Ereprijs van VLAMO voor het beste Vlaamse korps: Slagwerkensemble Kon. Fanfare Kempenbloei Achel

 

 

 

                                                                                   
Op onderstaande website kunt u luisteren naar marsmuziek van diverse korpsen uit: o.a Nederland, Belgie, Engeland, Amerika enz. enz.

Klik op Music


                          

 

Start | W.M.C 2013 | W.M.C 2017 | Nieuws | Taptoe's | Marsmuziek